Shell Club Smart Card, 10 Kata Kadar Smart Puan Kazandırıyor…

By on 24 Mayıs 2012

Türkiye’de akaryakıt sektörünün ilk ve en büyük sadakat programı Shell Club Smart , 10. yılını, yine çok kazandıran bir kampanya ile kutluyor. 18 Mayıs – 18 Haziran arasında Shell Club Smart Card veya Money Club Kart ile yapılan 300 TL ve üzeri yakıt alışverişlerine 10 kata kadar Smart Puan hediye ediliyor.

Akaryakıt sektörünün ilk sadakat programı olan ve 2 milyonu aşkın aktif üyesine her zaman kazandıran Shell Club Smart, 10. yılına özel çok kazandıran bir kampanya hazırladı. 18 Mayıs – 18 Haziran arasında Shell Club Smart Card veya Money Club Kart ile 300 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapanlar, 10 kata kadar Smart Puan hediye kazanıyor.

–              Shell V-Power ve Shell V-Power Diesel + GTL alımlarına 10 kat Smart Puan,

–              Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power Diesel ve Shell AutoGas alımlarına 5 kat Smart Puan hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak için müşterilerin SHELL yazıp bir boşluk bırakarak Shell Club Smart Card veya Money Club kart numaralarını Turkcell hatlar için 2313’e, Avea  ve Vodafone hatları için 0532 754 25 52’ye kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir