SEAT, Ibiza’nın Dünya Lansmanını 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Yapıyor

By on 01 Mart 2017

SEAT’ın tüm dünyada 5.4 milyondan fazla adetle en çok satan modeli olan Ibiza’nın yenilenmiş hali, 2017 Cenevre Otomobil Fuarında tanıtılıyor. İspanyol marka fuarda ayrıca, CUPRACER Evo 17 ve yeni 300 hp gücündeki Yeni SEAT Leon CUPRA’yı da sergiliyor.

Yeni SEAT Ibiza, markanın ürün atağındaki en büyük adımlardan biri olarak tanımlanıyor. Önce markanın ilk SUV’si Ateca, sonra yenilenen Leon ve şimdi Yeni Ibiza; markanın üç ana ayağındaki güçlendirmeyi tamamlıyor. SEAT, önümüzdeki dönemde de kompakt crossover Arona gibi yeni modelleri pazara sunmaya hazırlanıyor.

1488362896_NewSEATIbiza001

Yeni modellere yeni donanım seviyesi eklendi
SEAT, yeni ürün gamına, mevcut FR donanım seviyesine alternatif olarak Xcellence versiyonunu da ekliyor. Xcellence donanım paketi, konfor odaklı müşteriler için geliştirilmiş, kullanışlı ve akıllı donanımları kapsayan yeni bir paket.

Luca de Meo : “Ibiza bir dönüm noktası olacak”
SEAT’ın Cenevre Fuarı’nda dünya prömiyerini gerçekleştireceği Yeni Ibiza’yla ilgili olarak bilgi veren SEAT S.A. Dünya Başkanı Luca de Meo “SEAT olarak güçlenme ve büyüme evresindeyiz ve sektörümüzün en dinamik firmalarından biri olmak için çalışıyoruz. Yeni SEAT Ibiza, marka için büyük bir atılım yapacak ve bu segmentte bir dönüm noktası olacak” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir