Şampiyonlar TEMSA’da Bir Araya Geldi

By on 19 Kasım 2016

Türkiye otobüs pazarının lider markası TEMSA, Süper Lig şampiyonu Beşiktaş JK ve 1. Lig Şampiyonu Adanaspor yönetimini ağırladı.

2015-2016 Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş JK ve PTT 1. Ligi Şampiyon tamamlayarak bu yıl Süper Lig’de mücadele eden Adanaspor yönetimi 19 Kasım Cumartesi günü oynanacak maç öncesinde TEMSA’nın Adana fabrikasında buluştu. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Adanaspor Başkanı Bayram Akgül fabrikaya gelişlerinde TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik ve çalışanlar tarafından karşılandı.

Adana Büyükşehir Belediye Bandosu’nun da yer aldığı buluşmada Beşiktaş ve Adanaspor marşları çalındı. TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Türk futbolunun en önemli kulüpleri arasında yer alan Beşiktaş JK ve Adanaspor yönetimini fabrikalarında ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bugün aslında üç şampiyon burada demek yanlış olmaz. Beşiktaş JK Süper Lig’imizin şampiyonu, kentimizin takımı Adanaspor 1. Lig şampiyonu, 3’üncü şampiyon da Türkiye otobüs pazarının lideri TEMSA. Şampiyonların bu buluşması bize büyük mutluluk verdi. Cumartesi günü Beşiktaş JK ve Adanaspor karşı karşıya gelecek. Bunun öncesinde TEMSA’da buluşulması da çok önemli. Biz iki önemli takımımıza da yarınki maçta ve süper lig yolculuğunda başarılar diliyoruz. Ayrıca, Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi başarıyla temsil eden Beşiktaş’a bundan sonraki süreçte başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir