Rolls-Royce İstanbul Golf Cup 2015’te Ödüller Sahiplerini Buldu

By on 26 Mayıs 2015

Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Rolls-Royce’un Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlenen Royal Motors, Rolls-Royce İstanbul Golf Cup 2015’i düzenledi. 23-24 Mayıs tarihlerinde Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleşen turnuvada ödüller sahiplerini buldu.

Türkiye’nin önde gelen golf kulüplerinden Kemer Country Golf Kulübü’nde düzenlenen turnuvanın ilk günü, golfçülerin gösterdiği yoğun ilgiyle tee-time olarak 153 golf tutkununun katılımıyla gerçekleşti. Final gününde ise shot-gun formatında 108 oyuncu sahaya çıktı. İki gün boyunca toplamda 261 golfçü Rolls-Royce’tan premium ödüller ve kupa için yarışmış oldu.

PASCAL+NOUMKatılımcılar arasında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kemer Country Golf Kulübü Kaptanı Erdem Kıramer, Meltem-Kıvanç Oktay, Erhan Kamışlı, Abdullah Oğuz, Fehmi Zorlu, Zeki Zorlu, Kadir Esen, Beyhan Benardete gibi golf camiasının önde gelen isimlerin yer aldığı turnuva, ödülleriyle de dikkat çekti.

Ödüllerini Rolls-Royce Marka Müdürü Hilal Aysal’dan alan erkekler ve kadınlar A kategorisi birincileri, İngiltere Goodwood’da her yıl düzenlenen ve 50’li yılların temasının işlendiği araba yarışlarına ev sahipliği yapan Goodwood Revival’a gitme hakkı kazandılar. Senior kategorisinin birincisi ise Rolls-Royce’un Goodwood’daki fabrikasına ziyaret ve özel golf dersi kazandı.

Ödül seremonisi sırasında konuşan Hilal Aysal “Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Rolls-Royce İstanbul Golf Cup’ın katılımcılar tarafından böylesine yoğun ilgi görmesi bizi çok mutlu etti. Türkiye’de de gelişmekte olan golf sporuna destek vermekten ötürü gurur duyuyoruz. Markamızın özünde yer alan zahmet vermeyen deneyimi, turnuvaya da taşımaya çalıştık. Turnuvaya ev sahipliği yapan Kemer Country ailesine çok teşekkür ederiz” dedi.

Rolls-Royce Golf Cup İstanbul 2015 Sonuçları:

Erkekler A Kategorisi Birincisi: Ali Rıza Veziroğlu / 40 puan

Kadınlar A Kategorisi Birincisi: Özlenen Başoğlu / 40 Puan

Senior Kategori Birincisi: Horst Krenz / 37 Puan

Erkekler Gross Kazananı: Ali Rıza Veziroğlu

Bayanlar Gross Kazananı: Beyhan Benardete

Gelenekselleştirilmesi planlanan Rolls-Royce Golf Cup İstanbul, şimdiden golfçülerin turnuva takviminde ön sıralardaki yerini aldı.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir