Yeni Megane, Yüzünü Frankfurt Otomobil Fuarında Gösterdi!

By on 16 Eylül 2015

Yeni Megane son derece rekabetçi kompakt otomobil segmentinde dinamik stili ve üst segmentten aldığı teknolojilerle hemen göze çarpıyor:

  • Dinamik dış tasarım: Yeni Megane, son derece rekabetçi bir segmentte, dinamik çizgileri, sıradışı ön ve arka far tasarımı ile dikkat çekiyor.
  • Yeni Espace ve Talisman’da yer alan üst segment teknolojileri: Multi-Sense, renkli baş üstü göstergesi, 8.7-inçlik portre formatındaki R-Link 2 ekranı ve bir dizi sürücü destekleri.
  • Megane’ın GT versiyonu Renault Sport uzmanlarıyla birlikte tasarlandı. Yeni Megane GT modeli 4Control teknolojisini bu segmentte kullanan ilk otomobil. Megane GT, Renault Sport tarzını bünyesinde barındıran iç ve dış tasarıma sahip.
  • Yeni Megane her ihtiyaca yönelik motor seçenekleriyle 2016 yılının başında showroomlardaki yerini alacak.

1442319859_Renault_71399_global_enRenault, Talisman’ın Sport Tourer versiyonunu sunuyor

Renault’nun yeni sport tourer modeli zarif hatları sıra dışı bir duruşla bir araya getiriyor. Araç 2016’nın ilk yarısında satışa çıkacak. Söz konusu model, Talisman’ın Temmuz ayında ilk gösterimi gerçekleştirilen ve 2015 yılı bitmeden satışa sunulacak olan D sedan versiyonuyla birlikte ürün gamında yer alacak.

1442320047_Renault_70799_global_enTalisman Sport Tourer’ın sundukları:

  • Aktif amortisörlerle birlikte kullanılan 4Control sayesinde eşsiz sürüş keyfi ve kişiselleştirilebilir Multi-Sense teknolojisi.
  • Cömert kabin alanı ve konfor; ön koltuklarda entegre havalandırma ile birlikte bu geniş alan Talisman Sport Tourer’ın sınıfında en iyiler arasında yer alıyor.
  • R-Link2 multimedya tablet, BOSE® Surround Sound ve bir dizi sürüş desteği sayesinde üst düzey seyahat konforu.
  • Yaklaşık 1,700dm3 ‘lük taşıma kapasitesi(VDA).

2015’in ilk yarısında beş yeni araç lansmanı sayesinde Renault’nun ürün atağı devam ediyor. Yeni Megane ve Talisman modelleri Renault ürün gamındaki yenileme ve zenginleştirme çalışmalarını destekliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir