Range Rover Velar’ın Görseller Ortaya Çıktı

By on 01 Mart 2017

Range Rover’ın 60’lı yılların son dönemlerinde prototip olarak tasarlanan ilk prototipleriyle aynı adı taşıyacağı açıklanan yeni modeli Velar’ın resmi kaynaklarca yayınlanan ilk resmi görsellerini geçtiğimiz hafta içerisinde sizlerle paylaşmıştık.

rangerovervelarleaked12-1000x562

Markanın Cenevre Otomobil Fuarı‘nda kullanıcılarla buluşturacağı ve Evoque ile Sport modellerinin arasında yer alacak olan Velar’ın tanıtım süreci her geçen gün yaklaşırken bugün ortaya çıkan görseller birden bire tüm şimşeklerin bu tarafa yönelmesine neden oldu. İspanya merkezli Diariomotor tarafından sızdırılan görsellerde Velar’ın iç ve dış tasarımına ait tüm detaylar çok net bir şekilde gözler önüne seriliyor.

rangerovervelarleaked14-1000x562

Dış tasarımında Range Rover’ın güncel tasarım dilinin halim olduğunu gördüğümüz Velar’ın içerisindeki detaylar da bizleri heyecanlandıran etmenler arasında. Merkezde yer alan büyük ekranla birlikte direksiyonun arkasında yer alan sürücü ekranının tamamen elektronik formda olduğunu rahatça görebiliyoruz.

rangerovervelarleaked13-1000x562

Bu ekranla birlikte direksiyona entegre edilmiş yine sanal tuşların oluşturulduğu küçük ekran da Velar’ın elini kuvvetlendirecek olan detaylar arasında gözümüze çarpıyor. Range Rover cephesinden Velar ile ilgili herhangi resmi bir detay verilmezken ortaya çıkan görsellerle birlikte markanın yine dersine iyi çalıştığını söylemek hiç zor değil. Bu sızıntının ardından Range Rover cephesinden erken bir resmi açıklama gelip gelmeyeceği de ayrı bir merak konusu…

rangerovervelarleaked17-1000x562

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir