Rafael Nadal 2020’ye Kadar KIA’nın Küresel Marka Elçisi Olmaya Devam Edecek…

By on 14 Temmuz 2015

KIA, tenisin süperstarı Rafael (Rafa) Nadal ile yaptığı küresel marka elçiliği anlaşmasının 2020’ye kadar uzatıldığını, İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen imza töreniyle duyurdu.

FIFA Dünya Kupası, Avustralya Açık Tenis Turnuvası, NBA, World Extreme Games, Copa America ve Dünya Okçuluk Federasyonu gibi spor organizasyonu ve kuruluşlarının destekçisi olan KIA, tenisin süperstarı Rafael Nadal’la olan işbirliğini 2020 yılına kadar uzattı.

Bugüne kadar KIA’yla birlikte yaptığı çalışmalarla markanın vizyonuna değer katan Rafael Nadal, 2020 yılına kadar KIA’nın modern, üstün kaliteli otomobillerini ve markanın genç ve dinamik değerlerini dünya çapında tanıtmaya devam edecek.

28 yaşındaki Nadal, KIA’nın TV, yazılı basın ve sosyal medyadaki küresel reklam kampanyalarında görünmeye devam edecek. Nadal, KIA sponsorluğunda düzenlenen Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve başlıca uluslararası otomobil fuarları dahil olmak üzere uluslararası etkinliklerinde yer alarak KIA’nın tanıtımına destek olacak.

Son dokuz yıldır devam eden bu ortaklık süresince ünlü tenisçi, KIA’nın bir dizi nefes kesen videosunda araç kullanması ve ayrıca kendi KIA Pro cee’d otomobilini yardım amaçlı satması dahil olmak üzere, küresel çapta bir dizi etkinlikte yer aldı.

rafael_nadal_kia_imza_toreni720’den fazla maç kazandı 

Rafael Nadal, 2001 yılında henüz 15 yaşındayken profesyonel kariyerine başladığında tenis dünyasını kasıp kavurdu. 20 yaşına basmadan önce 10 profesyonel ATP şampiyonluğu kazandı. Bu, benzeri olmayan bir başarıydı. Ayrıca kariyerinde 720’den fazla maç kazandı. En son 2014 yılında Fransa Açık’ta kazandığı Grand Slam ile Grand Slam tarihinin tek erkekler kategorisinde tüm zamanların en iyileri listesinde ikinci sırayı paylaştı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir