Piaggio Beverly SportTouring Türkiye’de Satışa Sunuldu!

By on 01 Mart 2012

Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio Grubu’nun Türkiye distribütörü Ferco Motor, çatısı altında yer alan Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarına ait 28 model ile Eurasia Moto Bike Expo’da adeta gövde gösterisi yaptı. İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açan Eurasia Moto Bike Expo ile yeni sezona start veren Ferco Motor, Türkiye’de ilk defa sergilediği Piaggio’nun 350 cc’lik scooter’ı Beverly SportTouring’i 7 bin 600 Euro’ya satışa sundu. Aynı zamanda Piaggio’nun ABS/ASR ile donatılan ilk scooterı unvanına da sahip olan Beverly SportTouring ile tüm dikkatleri üzerine çeken Ferco Motor, özellikle Vespa markası altında sergilediği birbirinden değişik renk ve modeldeki scooterlar ile ilgi odağı oldu.

Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi marka motosikletlerinin Türkiye Distribütörü olan Ferco Motor, Eurasia Moto Bike Expo’da tüm bu markalara ait 28 farklı modeli görücüye çıkardı. İstanbul Fuar Merkezi’nde 100’ü aşkın firmanın katılımı ile gerçekleşen Eurasia Moto Bike Expo’da Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio grubuna ait markaları ziyaretçilerin beğenisine sunan Ferco Motor, elektronik enjeksiyonlu ve su soğutmalı 350 cc’lik motor ile donatılan Piaggio Beverly SportTouring’i 7 bin 600 Euro liste teslim fiyatıyla ile ziyaretçilerin beğenisine sundu. Piaggio Beverly SportTouring, Piaggio’nun ABS/ASR paketiyle donatılmış ilk scooterı olarak fuar kapsamında bir adım öne çıktı.

Eurasia Moto Bike Expo’da sergiledikleri yeni model ve donanımlardaki motosikletler ile sezona hızlı bir giriş yapmayı arzuladıklarını söyleyen Ferco Motor Pazarlama Müdürü Can İsmigüzel, fuar kapsamında Vespa shopping ürünleri ile A-Style marka kaskları da ziyaretçilerin beğenisine sunduklarının altını çizdi. İsmigüzel, özellikle MP3 Yourban’ın mavi-beyaz renk kombinasyonlu versiyonu ile kahverengi renkteki Vespa GTS 300 Touring ile LX 150 Touring’in yoğun ilgi gördüğünü vurguladı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir