Peugeot’nuzu Bir Peugeot Yetkili Servisi’ne Getirin Her Bakımdan Karlı Çıkın!

By on 20 Mayıs 2014

Peugeot Yetkili Servisleri’nde, tüm Peugeot modellerinde ve ayrıca 5 yaş ve üstü modellerde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot müşterilerine sunuluyor. 10 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında sürecek olan Peugeot Bakım Kampanyası kapsamında Fiks Menü’lerde %20’ye varan indirimler  veya  Peugeot 5 Yaş ve Üstü Fiks Menü’lerde işçilik ve KDV dahil 35 TL’den başlayan fiyatlar ile sizleri bekliyor. Ayrıca, her 4 adet Michelin, Pirelli, Continental veya Goodyear lastik alımlarında Total’den 100 TL’lik akaryakıt çeki hediye ediliyor.

Türkiye’nin 59 noktasında hizmet veren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor.

10 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot Yetkili Servislerine uğrayarak Fiks Menü’lerde %20 ye varan indirimlerden veya Peugeot 5+ (beş yaş ve üzeri) Fiks Menü’lerde ise işçilik ve KDV dahil 35 TL’den başlayan avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca, 4 adet lastik satın alan araç sahiplerine yakıt hediyesi de sunulmaktadır. Bu kapsamda Michelin, Pirelli, Continental ve Goodyear marka lastik alımına Total’den 100 TL’lik akaryakıt hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok çazip bir teklif olarak yer alacaktır.

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve yaza hızlı girmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Servisleri’ne davet ediyoruz.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir