Peugeot’dan Öğretmenlerimize Özel Kampanya!

By on 23 Kasım 2012

Peugeot, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, özel kampanyalar ile kutluyor. Kampanya kapsamında 3008, 5008 ve 508 modellerinde öğretmenlere özel indirimler dikkat çekiyor. Ayrıca, markanın yeni tasarım kodlarını somutlaştıran Peugeot 208 , sağlam tasarımıyla dikkat çeken Yeni Peugeot 301 modelleri ve Partner Tepee özel fiyatlar ve kredi avantajları ile öğretmenlerin beğenisine sunuluyor.

Peugeot’dan Öğretmenlere Özel İndirimler

Peugeot, kampanya kapsamında 3008 5008, 508 modellerinde öğretmenlere ozel peşin alım indirimleri ve kaskoyuda hediye ediyor. Ayrıca Partner Tepee’de öğretmenlere özel “0” faizli krediler dikkat çekiyor. Tüm Partner Tepee modellerinde, 20 bin TL kredi kullanan müşterilere 0 faiz ve 20 ay vade imkanı sunuluyor. Kredi kullanmadan peşin alım yapmak isteyen müşteriler ise özel fiyat etiketleriyle, bu Peugeot modellerine sahip olabiliyorlar.

Peugeot 208 Active Alana, Dokunmatik Ekran Hediye

Yeniden doğuşu ifade eden Peugeot 208’de çok özel indirimler ile Peugeot Showroomları’nda yerlerini alıyor. Sahip olduğu motor ve Stop&Start teknolojileri ile önemli yakıt ekonomisi sunan Peugeot 208 Active Auto5R model seçeneğinde, öğretmenlere özel cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Ayrıca belirlenen 208 Active modellerinde hediye olarak sunulan SMEG dokunmatik ekran ile eğlence yollarda da devam ediyor.

Yeni Peugeot 301 Almanın Tam Zamanı

Hem duygulara hitap eden, hem de dayanıklılık sergileyen güçlü karakterli tasarımı ve modern görünüşü ile Yeni Peugeot 301’in Access 1.6 HDI model seçeneği öğretmenlere özel fiyatlarla Peugeot Showroomları’nda yerlerini alıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir