Peugeot’dan Ağustos Ayına Özel Fırsatlar

By on 03 Ağustos 2016

Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ve i-Cockpit ile sıra dışı sürüş keyfi sunan modellerine sahip olmak isteyen tüketicilere, Ağustos ayına özel fırsatlar sunuyor

  • Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Otomatik Park Sistemi, 3D Led farlar gibi birçok teknolojik donanımı sunan ve Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyan Peugeot 208’de, 20 bin TL ve 20 aya varan %0 faizli kredi imkanı sunuluyor.
  • Yeni SUV görünümüne kavuşan, donanım ve teknolojisi arttırılan, ödüllü PureTech Turbo motoru ve tam otomatik EAT6 şanzımanı tüm seviyelerde sunmaya başlayan Yeni 2008, Peugeot showroomlarında tüketicileri  bekliyor.
  • Sınıfının en düşük yakıt tüketimini, en iyi performansını ve gelişmiş teknolojileri ile sıra dışı sürüş keyfini sunan Peugeot 308 tüm versiyonlarında geçerli 5.000 TL’ye kadar kampanya indirimine ek olarak 30 bin TL 20 ay %0 faizli kredi seçenekleri sunuluyor.
  • Peugeot ürün gamının başarılı modellerinden Peugeot 301 Allure HDi versiyonunda, 5.000 TL’lik kampanya indirimine ek olarak 15 bin TL 15 ay %0 faizli kredi imkanı sunuluyor.
  • Peugeot, Hafif Ticari ürün gamının başarılı modellerine %0 faiz ile sahip olma fırsatı sunuyor. Tüketiciler, Bipper Tepee’de15 ay vade ile 15.000 TL krediyi ve Partner Tepee’de 20 ay vade ile 30.000 TL krediyi %0 faiz ile

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir