Peugeot Yetkili Servisleri’nde Kampanya

By on 07 Ekim 2016

Peugeot Yetkili Servisleri’nde, tüm Peugeot modellerinde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 8 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan Peugeot Bakım Kampanyası kapsamında Fiks Menü’lerde %15 indirim ve Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü’lerde %25 indirim sizleri bekliyor.

Ayrıca bakım kampanyasına ek olarak, 4 adet lastik alımında Total’den 100TL’lik akaryakıt veya bir sonraki servis işlemlerinde geçerli olacak 100TL değerinde indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.

Türkiye’nin 50 noktasında hizmet veren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 8 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot Yetkili Servisleri’ne uğrayarak Fiks Menü’lerde %15 indirimden veya Peugeot 3+ Fiks Menü’lerde %25 indirimden siz de faydalanabilirsiniz.

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca, 4 adet lastik satın alan araç sahiplerine Total’den 100 TL’lik  akaryakıt veya bir sonraki servis işlemlerinde geçerli olacak 100 TL değerinde indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif olarak yer alıyor.

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve kış mevsimine hazırlıklı girmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Servisleri’ne davet ediyoruz.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir