Peugeot Yetkili Servisine Geldiler, Peugeot 208 Kazandılar!

By on 05 Eylül 2013

Peugeot tarafından düzenlenen Servis Kampanyası ile ilgili Peugeot 208 çekilişi sonuçlandı. 11 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında, Peugeot Yetkili Servisleri’nde işçilik uygulanarak yapılan her 250 TL’lik alışverişe sunulan çekiliş hakkı sayesinde iki şanslı Peugeot kullanıcısı, yepyeni birer Peugeot 208’in sahibi oldu. Ayrıca Peugeot sahipleri kampanya süresince Peugeot Yetkili Servisleri’nde tüm orjinal fiks bakım paketlerinde %15’e varan indirimlerden faydalanırken, her 4 adet Michelin lastik alımında da anında 1 adet Tablet PC hediye kazandılar.

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Peugeot, uzman ve eğitimli personeli ile Peugeot marka otomobillerin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde uyguluyor. Üstelik Peugeot, bu kaliteli hizmetlerin yanında iki şanslı kullanıcısını da Peugeot Yetkili Servisleri’nde düzenlediği çekiliş ile yepyeni birer Peugeot 208’in sahibi yaptı.

208_cekilis_211 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen kampanya ile Peugeot Yetkili Servisleri’nde işçilik uygulanarak yapılan her 250 TL’lik alışveriş için Peugeot kullanıcıları bir çekiliş hakkı kazandı. Yapılan resmi çekilişin ardından da Peugeot’nun kompakt, çevik ve performanslı yeni 208’leri sahiplerini buldu. 2 Peugeot 208 talihlisi, araçlarına yine Peugeot Yetkili Servisleri’nde düzenlenen tören ile kavuştu. İstanbul talihlisi Salim Altan Alpay, aracını Altunizade Otomotiv’de düzenlenen bir tören ile teslim alırken Ankara talihlisi Şevket Çetin, 208’ini Fatih Otomotiv’den teslim aldı.

208_cekilis_4Peugeot Yetkili Servisleri’ndeki fırsatlar çekiliş ile de sınırlı kalmadı. Kampanya süresince %15’e varan indirimlerin yanısıra, 4 adet Michelin marka lastik satın alan araç sahiplerine sunulan 1 adet Tablet PC hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif oluşturdu.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir