Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü, Mehmet Anamur Atandı

By on 05 Nisan 2016

Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörlüğü görevine Mehmet Anamur atandı. 11 Nisan 2016 tarihinde göreve başlayacak olan Mehmet Anamur direkt olarak Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü’ne bağlı olacaktır.

Mehmet Anamur 1978’de İstanbul’da doğdu. Avusturya Lisesi ve ardından 2001’de Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.

2002 yılında Management Trainee olarak işe başladığı Mercedes-Benz Türk’te, sırasıyla Bayi Yönetimi, Satış Pazarlama Direktörlüğü Asistanlığı ve CRM Proje yöneticiliği görevlerinden sonra, Anamur 2007 yılında Satış Sonrası Hizmetler Grup Şefi oldu. Kariyerine 2010 yılında Otomobil Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak devam etti. 2012 yılında Otomobil Filo ve İkinci El Satış Müdürü görevine getirildi. 2014 yılında Perakende Satışlar ve Otomobil Operasyonlarından sorumlu Müdür oldu.

Mehmet Anamur, Peugeot’nun gelişmekte olan marka performansına katkıda bulunmak üzere Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Laurent Pernet’ye bağlı olarak görev alacaktır.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir