“Peugeot İle Engelsiz Yaşam” Projesine Felis Ödülü!

By on 12 Kasım 2014

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi, MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nde PR Bölümü “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde birinci oldu.

 

MediaCat tarafından düzenlenen 09. Felis Ödülleri’nin Medya ve PR bölümlerinin sonuçları İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreniyle açıklandı.

Medya, Yaratıcılık, Halkla İlişkiler ve Dijital olmak üzere dört ana bölümden oluşan MediaCat Felis Ödülleri’ne bu yıl 1700′ün üzerinde proje başvurdu. Bu yıl ilk defa PR Bölümü açılan Felis Ödülleri’nde Toksü & Chase Halkla İlişkiler “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi ile “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü PR Bölümü Jüri Başkanı Necla Zarakol takdim etti.

2013 yılında sürdürülebilir kalkınma hedefiyle başlayan “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteği, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNDP – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı işbirliği ile engellilerin sosyal yaşam seviyelerini artırma ve farkındalık yaratma konusunda güçlü adımlarla ilerliyor.

Engelsiz_Yasam_FelisProjeleri gerçekleştiren ajansların ödüllendirildiği 9. Felis Ödülleri PR Bölümü Jüri Üyeleri şu isimlerden oluştu; Jüri Başkanı Necla Zarakol/Zarakol İletişim Ajans Başkanı, Arın Saydam/Bersay İletişim Yönetim Kurulu Başkanı, Bengi Vargül/Kurumsal İletişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Berna Sağlam Naipoğlu/Bernaylafem İletişim ve Marka Danışmanlığı Ajans Başkanı, Cengiz Turhan/Grup 7 Ajans Başkanı, Dr. Zehra Güngör/IPRA Yönetim Kurulu Başkanı, Emine Çubukçu/Ogilvy PR Genel Müdürü, Ergün Gümrah/Leo PR Genel Müdürü, Feride Edige/PRO İletişim Ajans Başkanı, Figen İşbir/Excel İletişim Ajans Başkanı, Gonca Karakaş/TÜHİD Başkanı, Gülay Kaçmaz Özbek/A&B İletişim Yönetici Ortağı, Kemal Kaptaner/Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü, Meral Saçkan/MPR İletişim Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı, Mustafa Kutlay/Desibel Ajans Başkanı, Salim Kadıbeşegil/ORSA Stratejik İletişim Kurum İtibarı Danışmanı, Suat Özyaprak/Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörü, Zeynep Göğüş/Zego İletişim Ajans Başkanı, Zuhal Şeker Tucker/Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir