OtoPratik 27. mağazasını Kayseri’de Açtı…

By on 24 Nisan 2012

Türkiye lastik sektörünün lider kuruluşu Brisa’nın hizmet markalarından OtoPratik, ülke çapındaki servis noktalarına bir yenisini daha ekledi. Farklı hizmetlerin tek noktada toplandığı ve hızlı oto bakımın öncüsü OtoPratik, Türkiye’deki 27. mağazasını Kayseri’de hizmete sundu.

Türkiye lastik sektörünün lider kuruluşu Brisa’nin hizmet markalarından OtoPratik, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Bugüne kadar Türkiye çapında 26 mağazasıyla binek otomobil ve hafif ticari araç sürücülerinin her ihtiyacında yanında olan OtoPratik, servis zincirine bir halka daha ekledi. OtoPratik, Türkiye’deki 27. mağazasını Kayseri’de açtı.

Brisa’nın hizmet markalarından biri olan OtoPratik, binek otomobil ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği mağaza zinciri olma özelliği taşıyor. Pilot mağazası 2006 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kurulan OtoPratik’in ayrıca, Ankara, Aydın, Bursa, Çorum, Diyarbakır, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya/Ereğli, Mersin, Niğde, Silifke, Şanlıurfa ve Uşak’ta servis noktaları bulunuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir