OTOMOTİV SANAYİMİZ BAŞARILI LİDERLERİNDEN BİRİNİ KAYBETTİ!

By on 07 Şubat 2012

Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Ford Otosan A.Ş. Genel Müdürü Sayın Nuri OTAY beklenmeyen bir kalp krizi neticesinde 6 Şubat akşamı yaşama veda etmiştir.

Sanayimizin yetiştirdiği başarılı mühendislerden bir olan OTAY bir yönetici olarak da çalışanları, şirket ortakları ile tedarikçiler ve yetkili bayilerce de sevilen, takdir edilen bir kişiliğe sahipti. Merhum OTAY’ ın halen Türkiye’nin en büyük sanayi yatırımlarından biri olan Ford Otosan Kocaeli Fabrikasının kurulmasında, gelişmesinde ve bugün ulaştığı başarılarda büyük emeği vardır.

Başardığı büyük projeler ile otomotiv sanayine kalıcı eserler kazandıran OTAY ülkemiz Otomotiv Sanayinin bugünkü başarılı konumuna gelmesinde çok önemli pay sahibidir.

Merhum OTAY Derneğimizin bütün çalışmalarına doğrudan ve aktif olarak katılmış ve önemli katkılar yapmıştır. Otomotiv sanayii mensupları olarak kendisine her zaman minnettar kalacağız. Yönetiminde yetiştirdiği çalışma arkadaşlarının ve dostlarının onun başarılarını devam ettireceğine de inanıyoruz.

Ford Otosan ve tüm Otomotiv Sanayimize başsağlığı ve sabır dileriz.

 

 

Saygılarımla,

 

Kudret Önen

Yönetim Kurulu Başkanı

Otomotiv Sanayi Derneği

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir