Otokoç Otomotiv, Bünyesinde Çalışan Bayanların Yeni Annelik Heyecanını Paylaşıyor

By on 20 Mayıs 2015

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv, yeni doğum hemşiresi uygulaması ile doğum yapan çalışanlarının ilk annelik heyecanına ortak oluyor.

2014 yılı Eylül ayında başlayan uygulama ile şirket, çalışanlarının doğum sonrası ilk bebek bakımı ve anne sağlığı ile ilgili profesyonel bakım eğitimi almalarını sağlayarak anneliğin ilk döneminde yaşanabilecek zorluklar  konusunda  destek oluyor. Otokoç Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü Turhan Emin; “Yeni doğum yapan çalışanlarımız için başlattığımız uygulama ile onların hayatlarındaki bu en güzel ve heyecanlı dönemde yanlarında olmak bizim için büyük mutluluk. İnsan odaklı yönetim tarzımız ile Otokoç Otomotiv ailesi olarak çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak amaçlı uygulamalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Uygulama ile “Yeni Doğan Bebek Hemşireleri“ doğum yapan Otokoç Otomotiv çalışanlarını doğumdan itibaren ilk 2 haftalık süre içinde evlerinde ziyaret ederek bebek bakımı, emzirme, anne sağlığı, temizlik  ve temel ihtiyaçlar konusunda eğitim veriyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir