Otokoç Ödüle Doymuyor!

By on 27 Şubat 2013

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi olan Otokoç, Bursa, Konya ve Taşdelen Şubeleri’nde sunduğu üstün hizmet kalitesiyle Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen ve Ford’un en prestijli ödülü sayılan Chairman’s Award’ı (Başkanlık Ödülü) almaya hak kazandı.

Tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendiren Ford Başkanlık Ödülü , Otokoç’un müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının başarısını bir kez daha teyit etmiş oldu.

Ayrıca satış sürecinde sunduğu üstün hizmet ile İzmir, Bursa ve Konya şubelerinde de Kalite Ödülü alan Otokoç;satış sürecindeki şikayet sayısı, süreç yönetimi, müşteri memnuniyeti ve bağlılığın değerlendirildiği bu ödül ile sunduğu üstün hizmet anlayışını taçlandırmış oldu.

En büyük hedeflerinin yüzde 100 müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayan Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürüttüklerinin altını çizerken, “Ford bayileri arasında yapılan bu prestijli yarışta kazandığımız başarılar bizleri çok mutlu etti. Tüm Otokoç ekibi olarak yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz”, dedi.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir