Opel’in 500 Milyon Teşekkürü

By on 05 Mayıs 2015

Altı kıtada 400’e yakın üretim tesisinde 200 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteren GM, 500 milyonun üzerinde otomobil üretimi ile dünyanın dört bir yanına ulaşan nadir markalardan biri oldu. GM ailesinin zengin geleneksel kültüre sahip üyesi Opel, Rüsselsheim’daki merkez fabrikada 68 milyon otomobil üreterek önemli bir rol üsteledi.

Opel Classic Car garajının tarihi atmosferinde gerçekleşen akşam yemeğine markanın sadık müşterileri davet edildi. Dionysius kısa süre önce direk montaj hattında sipariş verdiği Opel Zafira Tourer aracını teslim aldı. Opel CEO’su Dr. Karl-Thomas Neumann tarafından araç yıl dönümü hediyesi olarak verildi.

Katharina Dionysius, davetten bir kaç gün önce Astra’sıyla bir kaza geçirmişti. Araç oldukça hasar görmüş ancak kendisi bir kaç küçük sıyrıkla kurtulmayı başarmıştı. Dr. Karl-Thomas Neumann “Opel, her yıl bir milyondan fazla otomobil satıyor ve model motor atağımızın en somut sonucunu oluşturuyor. 2015 yılı sonu itibariyle yeni Astra’mızı otomobil severler ile buluşturacağız. Kendim ve 35.000 çalışanımız adına söz veriyorum ki bu araç müşterilerimizi cezbedecek ve markaya yeni fanlar kazandıracak “dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir