Opel Opis Batıpark’ta Açıldı!

By on 23 Eylül 2012

1996’dan beri Ankara’da İskitler bölgesinde faaliyet gösteren Opel Opis, Batıpark İş Merkezi’nde yer alan yeni plazasında hizmete başladı. 22 Eylül’de gerçekleşen Opel Opis Satış ve Servis Tesisi’nin açılış törenine, Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, Opel Opis Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sönmez  ve geniş bir davetli kitlesi katıldı.

Açılışta konuşma yapan Opel Türkiye Genel Müdürü Keklik “Opel Türkiye, ülke geneline yayılmış 70’ye yakın noktada satış ve satış sonrası hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler kapsamında çağın gereklerine uygun yepyeni tesisleri hizmete açıyoruz. Faaliyete başlayan bu yeni tesisimizle hizmet kalite standartlarımızı daha da yükseltiyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yatırımları yapan, otomotiv sektöründe uzun yıllarını vermiş olan Osman Sönmez’i kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

Toplam 60bin metrekare üzerine kurulu olan Opel Opis, Batıpark’ta 900 metrekarelik showroomu, 1200 metrekarelik servis müşteri bekleme alanı, 10bin metrekarelik ikinci el satış showroomu ve 5bin metrekarelik servis alanı ile toplam 25bin metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Opis, Ankara’nın en büyük servis ve satış hizmetini sunuyor.

 

Kurulduğu günden bugüne 50bin adetlik satış rakamına ulaşan ve yılda 25bin’in üzerinde araca satış sonrası hizmeti veren Opis, müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere açılışını yaptığı modern tesisinde son teknoloji ürünü ekipmanlar ile faaliyetlerine devam edecek. Türkiye’de ilk kez bir bayide, servis müşteri bekleme alanında bulunan 50 kişi kapasiteli cep sinemasıyla da bekleme anlarını keyifli bir uğraşla değerlendirme imkanı sunulacak. Bekleme alanında ayrıca çocuklar için özel bir alan ve akülü arabaları kullanma imkanı olacak.

 

İstanbul yolu üzerinde, araç trafiğinin ve nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu noktada kurulmuş olan Batıpark İş Merkezi’nde Opis, hizmet kalitesi ve profesyonel kadrosu ile Opel müşterilerine hizmet verecek..

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir