Opel Adam’dan Yaza Merhaba!

By on 24 Mayıs 2013

Opel Adam’lar, gece gündüz ayırt etmeden yüksek bir enerji ile İstanbul’un Caddelerinde, Partilerinde  boy gösteriyor.

Opel Adam’lar dev kulaklıklarıyla “Yaza Merhaba Partisi”nde katılımcıları karşıladı.  Adam’ın konseptine uygun parti birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Bu özel gecede Bilge Öztürk, Onur Baştürk gibi ünlü isimler “şehrin gözbebeği” Opel’in  yeni modeli Adam ile  tanışma fırsatı yakaladı.

Adam, üç farklı mod dünyası ve neredeyse sınırsız kişiselleştirme olanağı ile farklı kişilikler yaratan Opel Adam modayı yakından takip edenler ve sportif kişilerle gecede ruh kardeşliği kurdu.  Moda meraklılarına JAM, rafine zevkleri olanlara GLAM, sportif kişilere ise SLAM hitap ediyor. Opel ailesi içerisinde yeni jenerasyon bilgi-eğlence sistemlerine sahip ilk otomobil olması ve internet tabanlı uygulamaları içeren akıllı telefon içeriğini yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranında göstermesi de canlı, dinamik ve sevimliliğinden ileri geliyor.

Adam’ın sosyal medya takipçilerini şaşırtması, İstanbul Caddeleri’nde boy göstermesi ve son olarak partilerde ilgi odağı olması daha başka ne yapabilir sorusunu akılara getiriyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir