Nissan UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Sponsoru Oldu

By on 09 Nisan 2014

Nissan, Avrupa’nın en prestijli futbol şampiyonası olan UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Süper Kupa için dört yıl süreli global sponsorluk anlaşmasına imza attı

Heyecan verici yenilikleri ile otomotiv sektörüne renk katan Nissan bugüne kadarki en büyük sponsorluk anlaşmasına imza attı. Nissan, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Süper Kupa için imzaladığı anlaşma ile 2014 – 2015 sezonundan 2017 – 2018 sezonu sonuna kadar dört yıl boyunca dünya çapında resmi sponsor olacak. Nissan’a resmi sponsorluk anlaşması dahilinde maçlar, maç öncesi antrenmanlar, içerikler, medya, konaklama, etkinlik ve Final için kapsamlı ayrıcalıklar sunulacak.

Nissan, UEFA ile olan işbirliğiyle hem futbolun hem de yenilikçi teknolojiyle üretilen modellerinin heyecanını dünyanın her yanından futbol meraklılarına yaşatacak. Gelecek sezondan itibaren UEFA Şampiyonlar Ligi için resmi sponsor olacak olan Nissan, bu anlaşma sayesinde yeni izleyici kitleleriyle buluşacak ve marka Avrupa futbol takvimi süresince ön planda olacak. Nissan ve UEFA işbirliği ayrıca tüm dünya pazarlarında büyük heyecan ve yenilikler yaratacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir