Nissan, Superbrands Ödülünün Sahibi Oldu!

By on 19 Nisan 2013

Tasarım ve teknolojiyi bir arada sunan Nissan, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız marka değerlendirme şirketi Superbrands International tarafından gerçekleştirilen “Süper Markalar – Superbrands” isimli araştırmada yer alarak ödülün sahibi oldu.

Pazarın yeni alanlarına cesur tasarım ve heyecan verici teknolojiler sunma geleneğine devam eden Nissan, Türkiye’nin Süper markaları arasındaki yerini aldı. Superbrands Türkiye tarafından 17 Nisan’da Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Nissan ödülün sahibi oldu. Ödülü Nissan Genel Müdürü Kei Kubota teslim aldı.

Dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız marka değerlendirme şirketi Superbrands International tarafından 1992 yılından bu yana 87 ülkede düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen “Süper Markalar – Superbrands” isimli araştırmada Türkiye’nin 2012 Süper markaları belirlendi. Türkiye’deki 1089 marka arasından seçilen 159 marka arasında otomotiv sektörüne heyecan verici yeni teknolojiler sunan Nissan da yer aldı.

Süper marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyma ve vergi sıralamasındaki yeri de göz önüne alınarak seçim yapıldı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir