Motobike İstanbul Ekibi, Üniversite Kulüpleri ve Sektör Dernekleri ile Bir Araya Geldi

By on 07 Kasım 2016

Messe Frankfurt Istanbul tarafından 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek, Türkiye’nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul, fuar öncesinde ilgi çekici bir etkinlikle tanıtıldı. Davutpaşa Volkan Işık Arena pistinde gerçekleşen etkinliğe sektörün önde gelen dernek üyeleri, üniversite kulüpleri, sektörel ve ulusal basın katıldı.

Formula1 ve Volkicar simulatörleri ile go-kart etkinlikleri üniversite kulüplerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Aynı zamanda, Polini mini motosikletleri ve motosiklet motorlu ilk yerli yarış otomobili VOLKICAR ile yapılan yarışmalarda dereceye girenler kristal kupa ile ödüllendirildi.

Messe Frankfurt Istanbul, geçtiğimiz yıl Motobike Istanbul fuarını satın alarak faaliyet alanlarındaki aktivitelerini genişletirken Türkiye’deki varlığını da kuvvetlendirdi. Tayfun Yardım, Messe Frankfurt Istanbul Genel Müdürü “Motobike Istanbul, sektörün yoğun ilgi ve talebiyle her defasında kendi rekorunu kırarak başarı çıtasını sürekli yükseltmektedir. Böylesine profesyonel bir fuar düzenliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini geliştirme konusunda bize düşen sorumluluğun farkındayız. Tek amacımız halihazırda yüksek olan hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşıyabilmek.

Hedefimiz, fuarın kalitesini her sene arttırarak festival havasında bir organizasyona dönüştürmek. Fuarın gerçekleşmesinde çok önemli destekleri olan derneklerimiz ile birlikte çalışmalarımıza başladık; 2017’de katılımcılar, ziyaretçiler ve üniversite kulüpleri birçok yenilik ile karşılaşacaklar.” açıklamasını yaptı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir