Mitsubishi L200’den Kaçırılmayacak Fırsat!

By on 04 Temmuz 2014

Mitsubishi Motors’un pick-up segmentindeki güçlü temsilcisi L200 4×4 Instyle modelinde çok özel fırsatlar bulunuyor.

Pick-up segmentinde hem özel hem de ticari kullanımda sağlamlık ve dayanıklılığıyla öne çıkan Mitsubishi L200 4×4 Instyle MT modelinde 4.900 TL, AT modelinde ise 6.750 TL indirim fırsatı bulunuyor. Ayrıca 24.000 TL kredide 24 ay sıfır faiz imkanı da indirimle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Mitsubishi L200 zor ve ağır koşullarda çalışanların işlerini kolaylaştırırken üstün donanım özellikleri ile sürüş konforu da sunuyor. Kullanıcılarının hem iş, hem de özel kullanımla ilgili tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Mitsubishi L200, bir kamyonetin sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip.  Mitsubishi Motors’un altmış yıllık pick-up, yetmiş yıllık 4×4 teknolojisinin mirasçısı olan L200, RISE gövde yapısı ve darbe emici şasisi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. L200’ler bir tonluk taşıma kapasitesi ile de her türlü işin ve yükün altından kolaylıkla kalkabiliyor.

Yüksek kalite, kullanıcı dostu özellikler, çarpıcı iç ve dış tasarımı da L200’ü bir adım öne çıkarıyor. Tüm bu özellikleriyle sınıfında tartışmasız lider olan L200, ikinci eldeki yüksek değeri ile de kullanıcısına kazandırmaya devam ediyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir