MİGROS VE TANSAŞ’TA, SHELL’DEN 10 TL’LİK YAKIT 5 TL’YE…

By on 04 Nisan 2012

Shell ve Migros’un çok kazandıran kampanyası, gördüğü yoğun ilgi üzerine tekrarlanıyor.. Money Club’ın  “Gördüğünüze İnanın” kampanyası çerçevesinde 6 Nisan Cuma günü  Migros ve Tansaş’larda 50 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, Shell’den 10 TL değerindeki yakıtı yüzde 50 indirimle 5 TL’ye alacak.

Shell ve Migros’un tüketiciye birbirinden cazip fırsatlar sunan işbirliklerinin en yeni kampanyası, gördüğü yoğun ilgi üzerine tekrarlanıyor. Tüm Migros, Tansaş, 5M ve Mjet formatlı mağazalarda geçerli olan kampanya kapsamında 6 Nisan 2012 tarihinde Money Club ve Shell Club Smart Card ile 50 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Shell’den 10 TL değerindeki yakıt hediyesini yüzde 50 indirimle sadece 5 TL’ye alabilecek.

Kampanya Hakkında:

Kampanya 50 bin adet 10 TL hediye yakıt ile sınırlıdır.

–              Her hediye hakkı için alım yapılan karta 1 adet 10 TL değerinde puan yüklenecektir.

–              Her 50 TL alışveriş için müşteriler tarafından ödenecek 5 TL karşılığında, 10 TL değerindeki hediye yakıt, ilgili karta yüklenecektir.  Bir müşteri kampanyadan en fazla 5 defa faydalanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtlar, 10 Nisan itibariyla alım yapılan karta yüklenmiş olacaktır. Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir