Message İletişim Portakal Çiçeği Karnavalı İle TÜHİD Birincilik Ödülünü Kazandı

By on 26 Mayıs 2015

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) 14. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kültür Sanat kategorisinde Message İletişim “Nisan’da Adana’da – Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” projesi ile birinciliği kazandı.

Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un fikir önderi olduğu karnaval Adana’da 3 yıldır düzenleniyor. Karnavalın tüm halkla ilişkiler ve medya ilişkileri çalışmalarını yürüten Message İletişim, TÜHİD ödülü için yarışan toplam 5 proje arasından birinciliğe layık görüldü. Yarışmaya katılan projeler arasında Akbank “Anish Kapoor Sergisi”, Türkiye İş Bankası “İş Sanat 15. Sezon”, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi “Şehir Sahnesi” ve Yıldız Holding “Ülker Çocuk Sanat Atölyesi” bulunuyordu.

Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen TÜHİD Ödül Töreni’nde, Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ve Message İletişim Genel Müdür Yardımcısı Cem Ülker birincilik ödülünü TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi Fügen Toksü’den aldılar.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir