Mercedes’in Üzerinde Çalıştığı Yeni GLC-Serisi Modeli Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

By on 05 Temmuz 2018

Autoblog tarafından görüntülenen lüks crossover araç, kamuflajlı olarak görüntülendiği için tasarım açısından fazla bir bilgiye sahip olmasak da yeniliklerin ön tarafta olduğu söyleniyor. Ön kısımda en belirgin değişiklik farlarda karşımıza çıkıyor.

Tasarım, CLS-Serisi ve AMG GT modelleri tarafından belirlenen tasarımla eşleşiyor. Yakından bakıldığında, ızgaranın da revize edildiği ortaya çıkıyor. Panjurun alt kısmının biraz daha yumuşadığı ve dış köşelerin biraz dışa doğru uzatıldığı görülüyor.

Mercedes-Benz-GLC-Class-103

Arka lambaların revize edildiği belirtilse de değişikliğin minimum düzeyde olacağı ifade ediliyor. GLC300 ve hibrit GLC350e’de de yer alan turboşarjlı ve 4 silindirli motor seçeneklerinin sunulacağı aracın çift turbo V6 ve çift turbo V8 motor seçeneklerini de sunmasını bekliyoruz. Pek tabii bu araçların AMG kategorisinde satışa sunulacağını şimdiden belirtebiliriz.

Mercedes-Benz-GLC-Class-102

Bir önceki modelde olduğu gibi yeni Mercedes-Benz GLC-Class’ın iç mekanının da geniş bir ortama sahip olacağı dile getiriliyor. Arka bölümde geniş bir yolcu alanının yer almasını beklediğimiz aracın satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

Mercedes-Benz-GLC-Class-105

Mercedes-Benz-GLC-Class-100

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir