Mercedescard İle İş Bankası ve Mercedes-Benz Güçlerini Birleştiriyor!

By on 20 Kasım 2012

Mercedes-Benz Türk ve İş Bankası işbirliği ile sadece Mercedes-Benz kullanıcılarına özel yeni bir kredi kartı çıkıyor

Türkiye İş Bankası ve Mercedes-Benz, Türkiye’de ilk kez bir otomobil markasının kullanıcılarına özel bir kredi kartı programı sunuyor. Mercedes-Benz marka otomobil sahiplerine özel ayrıcalıklar sunan MercedesCard kullanıcılarına havada ve karada tüm seyahatlerinde kazandırıyor. Maximiles özellikli MercedesCard her alışverişte MaxiMil kazandırarak mil ile uçak bileti alma fırsatı sunarken aynı zamanda Petrol Ofisi istasyonlarında öde-geç noktalarında yapılan akaryakıt alışverişlerinde % 5 indirim ve Mercedes-Benz yetkili servislerinde ödeme kolaylıkları sağlıyor. Ayrıca Mercedes-Benz sahiplerine özel MercedesMagazin de MercedesCard kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

MercedesCard’ın Four Seasons Otel’de düzenlenen basın lansmanına, Mercedes-Benz Türk ve İş Bankası’ndan üst düzey yöneticiler ve proje sorumluları katıldılar. Basın lansmanı sırasında konuşma yapan Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, MercedesCard için şunları söyledi; “Otomotiv sektöründe bir ilk! Sadece Mercedes-Benz müşterilerine özel ayrıcalıklı bir kredi kartı… Bu kart ile Mercedes-Benz marka araç kullanan mevcut müşterilerimiz ile hayatın her alanında iletişim halinde olmak ve onlar ile daha da güçlü birliktelikler oluşturmayı amaçlıyoruz. MercedesCard da buna paralel olarak, Mercedes-Benz kalitesini, konforunu, güvenini ve ayrıcalıklarını sadece otomobil ile sınırlamayıp, hayatın her alanında Mercedes-Benz müşterilerine sunacak.”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ise lansman sırasında yaptığı konuşmada, MercedesCard’ın sektörde bir ilk olduğunu vurgulayarak, Mercedes-Benz sahibi müşterilerin ihtiyaçları değerlendirilerek, onlara özel avantajlar sunan prestijli bir kredi kartı programı hazırladıklarını belirtti. “Özel bir tasarıma sahip olan MercedesCard ile müşterilerimiz, Bankamızın uçuş kartı olan Maximiles’in mil toplama, uçak bileti alma, yurtdışı uçuşlarda millerin 2 kata kadar değerli kullanılması, mil biriktirmeyi beklemeden avans mille hemen uçak bileti alabilme, İstanbul Atatürk, Ankara ve İzmir havaalanları dış hatlar gidiş terminalinde ve Antalya iç hatlar terminalinde ücretsiz Lounge keyfi, İstanbul Atatürk Havaalanı TAV otoparkı ve Ankara Esenboğa Havaalanı vale hizmetinde %50 indirim gibi ayrıcalıklarından yararlanırken, ayrıca Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt alışverişlerinde indirim, Mercedes-Benz yetkili servislerinde ise kendilerine özel sunulacak ödeme fırsatlarından yararlanabilecekler” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir