Mercedes-Benz X-Class İle Şehir Festivallerine Yolculuk Başlıyor

By on 26 Temmuz 2018

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, X-Class Progressive modeli ile Ağustos-Kasım ayları arasında Türkiye’nin çeşitli illerindeki festival ve fuarlarda müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Güçlü süspansiyonu, hava kanallı ön ve arka diskleri ile üst düzey bir sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk pick-up aracı olan X-Class, segmentinde fark oluşturuyor.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, müşterilerinin yorum ve beklentilerini dikkate alarak ticarette her zaman fark yaratıyor. Pick-up dünyasında X-Class ile sınırların ötesine geçen Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, Ağustos ayında başlayacak şehir festivalleri kapsamında, Türkiye’nin farklı bölgelerini ziyaret ederek müşterileri ile bir araya gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

1 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak roadshow programına Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, X-Class Progressive modeli ile Türkiye’nin birçok ilinde yeme-içme, kültür, turizm, spor, hobi, tarım ve hayvancılık kulüpleriyle bir araya gelecek.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir