Mercedes-Benz Türk’ten Şubat Ayına Özel Fırsatlar

By on 05 Şubat 2016

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Şubat ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in,  Şubat ayında A-,B-,C-,E-Serisi ile CLA ve GLA otomobil modellerinde sunduğu kampanya kapsamında % 0,89’dan başlayan avantajlı faiz oranı ile 2.956 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerdeki kredi imkânından yararlanmak mümkün.

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol

Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılında ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor.

Mercedes-Benz otomobil servis paketleri ile garanti uzatma fırsatı

Mercedes-Benz Türk, Şubat ayı boyunca sunduğu uzatılmış onarım güvence paketleri ServicePlus, Advantage ve AdvantagePlus kapsamında Mercedes-Benz otomobil müşterilerine garanti uzatma imkânı sunuyor. İlk 2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerini düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşterilere, 3. yılın sonuna kadar geçerli olan ServicePlus bakım paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz otomobillerde oluşabilecek malzeme ve montaj kaynaklı arızalar ücretsiz olarak onarılmaktadır.

Yasal garanti ve ServicePlus süresi boyunca aracının tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşteriler, 900 TL’den başlayan Advantage veya AdvantagePlus hizmetini satın alabiliyor ve bu sayede aracını 1 yıl daha kilometre sınırı olmaksızın teknik arızalara karşı koruyabiliyorlar.

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Yeni Sprinter için sunduğu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler % 0,75 sabit faiz oranı ile 753 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabiliyor. Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile sınıfında Euro 6 motora geçen tek araç olan yeni Sprinter, Şubat ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor.

Yeni Vito için Şubat ayında sunulan kampanya kapsamında %1,15 sabit faiz oranı fırsatıyla kurumsal müşteriler aylık 827 TL’den, bireysel müşteriler ise aylık 859 TL başlayan ödemelerle farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile Yeni Vito, cazip kredi olanakları ile müşterilerini bekliyor.

  1. El Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Şubat ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 1,15 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 827 TL’den, bireysel müşteriler ise 859 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir