Mercedes-Benz Türk’te Renkli Masa Tenisi Turnuvası…

By on 21 Kasım 2012

3. Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvası, Mercedes Benz Türk’ün büyük desteğiyle, 17 Kasım 2012 tarihindeMercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’ndaki kapalı spor salonunda gerçekleştirildi

İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği’nin (İKMTSD) organizatörlüğünde gerçekleştirilen turnuvada elde edilen tüm gelir, Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneği’ne (BEMTED) bağışlandı.

İstanbul, Ankara, Bursa ve Gebze’den bir çok kuruluşun yoğun ilgi gösterdiği turnuvada, masa tenisi branşında isim yapmış sporcuların yanısıra, Bedensel Engelli Masa Tenisi takımlarının oyuncuları da yarıştı. Çok başarılı maçlar çıkaran bu sporcular da tüm izleyiciler tarafından coşku ile alkışlandılar.

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Bay Wolf Dieter Kurz, böylesine anlamlı bir organizasyonda 2012 Londra Paralimpik Oyunları’nda ülkemiz adına çok anlamlı bir başarıya imza atarak Gümüş Madalya kazanan Milli Sporcumuz Neslihan Kavas’ı da misafir edebilmekten ayrıca büyük memnuniyet duyduklarını belirtti ve tüm sporcuların başarılarının devamını diledi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir