Mercedes-Benz Türk, 2. El Otomobil Onarım Güvencesi Hizmetini Sunmaya Başladı!

By on 07 Şubat 2014

Müşterilerinin güvenliğini güvence altına almak için daima yeniliklere imza atan Mercedes-Benz Türk, güvenilir ve kaliteli servis anlayışını müşterilerine her alanda hissettirmeye ve bu alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda şirket, bayileri üzerinden 6 yaş ve 120.000 km altındaki Mercedes-Benz marka ikici el otomobilleri “EL2 Sertifikalı” olarak satışa sunuyor. Ayrıca Mercedes-Benz Türk’teki “2. El Otomobil Onarım Güvencesi Hizmeti”, 2. El pazarında bir “İLK”  olarak, arada bir acenta olmaksızın, direkt şirket tarafından ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu yeni uygulama ile birlikte, “EL2 Sertifikalı” tüm 2. El Mercedes-Benz otomobillerde oluşabilecek tüm mekanik arızalar, araç satın alındıktan sonraki 6 aylık dönemde kilometre sınırı olmaksızın yetkili Mercedes-Benz Türk bayilerinde ücretsiz olarak onarılabilecek. Ayrıca sunulan bu onarım güvencesi aracın başka bir kullanıcıya satılması durumunda da geçerliliğini koruyacak.

Mercedes-Benz Türk 2. El faaliyetleri, kullanılmış araç pazarında takas, alt takas, finansman, sigorta, garanti, geri alım taahhütlü satışlarla müşterilerine tek noktada tam hizmet veriyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir