Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi Başladı

By on 28 Ekim 2022

Mercedes-Benz ile Klasik Otomobil Kulübü iş birliği ile düzenlenen Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi, bu yıl da 28-29 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşatmak için düzenlenen ralli iki gün boyunca klasik otomobil tutkunlarını bir araya getiriyor. 28 Ekim 2022 Cuma günü Çırağan Palace Kempinski İstanbul’dan start alan Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi, Şölen’in eşsiz lezzetleri eşliğinde Silivri Şölen Çikolata Fabrikası’nda son bulacak.

İkinci gününde ise Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı’nda start alacak olan ralli, belirlenen etapların tamamlanmasının ardından Benesta Acıbadem’de sona erecek. Rallinin ödül töreni de 30 Ekim Pazar akşamı Sait Halim Paşa Yalısı’nda verilecek “Cumhuriyet Balosu” ile birlikte düzenlenecek.

Mercedes_Benz_Cumhuriyet_Rallisi1.jpeg-min

Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi, dünya standartlarındaki ralli organizasyonu ile 190 kişilik katılımcı ve bir o kadar sayıda da teknik destek ekibi ile üç gün boyunca İstanbul’da klasik araba şöleni yaşatacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir