Mercedes-Benz 2018 Detroit Otomobil Fuarı’nda İkonik Modeli G-Serisi’ni Tanıttı

By on 15 Ocak 2018

Mercedes-Benz, zamana meydan okuyan ikonik modeli G-Serisi’ni 14-28 Ocak tarihleri arasında düzenlenen NAIAS (North American International Auto Show) – Detroit Otomobil Fuarı’ndan bir gün önce düzenlediği özel bir davet ile dünya basınına tanıttı. Yenilenen Mercedes-Benz G-Serisi, LED teknolojisine sahip ön farlar, gelişmiş sürüş yardım sistemleri, yeni renk seçeneklerine sahip deri döşemeler ile kaliteli iç mekân ve yeni yürüyen aksam olmak üzere oldukça kapsamlı bir donanım sunuyor.

Dünyanın en yetenekli off-road aracı olarak nitelendirilen ve 1977 yılında Almanya-Avusturya ortak girişimi neticesinde üretilen ikonik G-Serisi’nin dünya lansmanı açılış konuşmasını yapan Daimler AG Yönetim Kurulu Başkanı ve Mercedes-Benz Otomobil Grubu Başkanı Dr. Dieter Zetsche, efsanevi aracın tarihi ve yeniliklerine değindikten sonra başka güçlü bir Avusturyalıyı sahneye davet etti. G-Serisi dünya lansmanında marka sözcüsü olan Arnold Schwarzenegger, davetlilerle buluşarak iki Avusturyalının güçlerine göndermelerde bulundu. Etkinlikte ayrıca Daimler AG Yönetimin Kurulu Üyesi – Mercedes-Benz Otomobilleri Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı Britta Seeger ve Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi – Grup Araştırma & Mercedes-Benz Otomobilleri Geliştirme Başkanı Ola Källenius davetli basın mensuplarını ağırladı.

Mercedes-Benz Neujahrsempfang am Vorabend der North American International Auto Show (NAIAS) 2018. Weltpremiere der neuen Mercedes-Benz G-Klasse.  Mercedes-Benz New Year's Reception on the eve of the 2018 North American International Auto Show (NAIAS). World Premiere of the new Mercedes-Benz G-Class.

Mercedes-Benz Neujahrsempfang am Vorabend der North American International Auto Show (NAIAS) 2018. Weltpremiere der neuen Mercedes-Benz G-Klasse.
Mercedes-Benz New Year’s Reception on the eve of the 2018 North American International Auto Show (NAIAS). World Premiere of the new Mercedes-Benz G-Class.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir