Merakla Beklenen Yeni Pulsar’lar Bayilerde Yerini Aldı

By on 10 Mayıs 2017

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye distribütörlüğü Kuralkan Holding tarafından yürütülen Bajaj’ın, Euro4 teknolojisinin tamamına sahip yeni Pulsar NS200 ve RS200 modeli bayilerdeki yerini aldı.

Yeni Pulsar NS200 Heyecan İçin Tasarlandı

Türkiye pazarına girdiği günden beri sport segmentinin lideri olan Pulsar NS200’ün Euro4 standartlarıyla uyumlu yeni NS200 ile üç bujili motorun sağladığı en üst seviyedeki güç dağılımı; içindeki adrenalin tutkusunu sonuna kadar yaşatacak. Euro4 teknolojisi ile gelen ABS, Full Enjeksiyon, OBD1 ve Yakıt Buharı Koruma Sistemleri ile sokakların asi çocuğu şimdi daha da güçlü! Yeni NS200, sert manevralarda da kolaylık sağlayan ve dengeyi önemli ölçüde artıran, neredeyse 50:50 ağırlık dağılımı ve alçak ağırlık merkezi ile öne çıkarıyor. ABS destekli fren sistemi ile maksimum hızda bile her türlü hava koşullarında kısa fren mesafesi sağlıyor.

Bajaj-Euro4-

Yeni NS200, yalnızca teknolojisi değil, aynı zamanda sürücüsüne yaşattığı konfor ile de farkını ortaya koyuyor. Virajlı yollarda olduğu kadar, düz yollarda da ideal bir heyecan makinesi. Sürücünün esas alındığı tasarımıyla; daha alçak ağırlık merkezi ve nitrox tekli amortisör ünitesi, motosikleti konforlu bir yol arkadaşı yaparken, unutulmaz bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir