Mazda’dan Yepyeni Bir Uygulama!

By on 20 Ocak 2014

Mazda Türkiye, yeni uygulaması Mazda Yardım’ı Facebook resmi sayfasında başlattı. Uygulama dahilindeki yarışmada en kısa sürede en fazla soruyu doğru cevaplayan sosyal medya takipçilerini sürpriz hediyeler bekliyor.

Mazda Türkiye, geliştirdiği Facebook uygulaması otomobil kullanıcılarının Mazda yedek parçaları ile ilgili bilgilerini tazelerken, bilmediklerini de öğrenmelerine yardımcı oluyor. Uygulamaya www.facebook.com adresindeki resmi Mazda sayfası üzerinden  katılan kullanıcılar arasında en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren ilk 40 kişi çeşitli hediyelerin sahibi oluyor.

Sosyal ağlarda aktif olarak yer alan otomobil severlerin yoğun ilgi gösterdiği uygulamada, her yarışmada daha önceki yarışmaların içerisinden alınan en yüksek puan uygulamaya dahil ediliyor. Kullanıcılar ne kadar çok oynarlarsa şanslarını o kadar arttırma şansına sahip oluyorlar.

Mazda Türkiye sayfasında 10 Ocak – 24 Şubat tarihleri arasında devam edecek Mazda Yardım’a https://apps.facebook.com/mazdayardim/ linkinden ulaşılabiliyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir