Mazda’dan Kışın Tadına Varacağınız Servis Kampanyası …

By on 16 Kasım 2012

Mazda Türkiye, önümüzdeki sert kış günleri gelmeden müşterilerinin güvenliği ve rahatlığı için cazip ve ilgi çekici bir kış kampanyası başlattı. Mazda araçlarına tutkuyla bağlı ve bakımına önem veren Mazda sahipleri 15 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında devam edecek üc¬retsiz check-up kampanyasından yararlanabilecekler.

Üc¬retsiz check-up kampanyası ile ilgili olarak Mazda Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tamer Atsan: “Mazda Türkiye olarak mevcut cazip fiyatlarımız üzerinden %30* a varan indirimin uygulanacağı avantajlı bir kış kampanyası başlattık. Eski-yeni tüm Mazda kullanıcılarını Türkiye genelinde faaliyet gösteren 26 adet Mazda Yetki¬li Servisine Kış Kampanyası kapsamında ücretsiz check-up, 3 yaşın üzerindeki araç sahipleri tüm yedek parça ve işçiliklerde %30 indirimden, 3 yaşın altındaki araçlar için ise %15 indirimden faydalanabilmeleri için davet ediyoruz ayrıca kampanyaya katılan tüm müşterilere yağmur şemsiyeleri hediyemiz.” dedi.

Ücretsiz check-up kapsamında; tüm modeller için Fren sistemleri kontrolü, Lastik kontrolü, Tampon kontrolü, Soğutucu seviyesi kontrolü, Aydınlatma sistemleri kontrolü, Motor yağı seviyesi kontrolü, Ön cam silecek/yıkama sistemi kontrolü, Klima kontrolü, Fan kayışı kontrolü yaptır¬mak ve tüm yedek parça, işçilik ve Mazda Orjinal Yağlarında %30’a varan indirim fırsatından faydalanmak için en yakın Mazda Yetkili Servisine uğramanız yeterli…

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir