Mazda’dan Filo Çoşkusu!

By on 27 Haziran 2012

SKYACTIV Teknolojileri ile Dünya gündeminde sıkça yer bulan Mazda, Türkiye’deki filo satışları ile 2012 yılı büyüme hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor.

Rekabette biz de varız…

Mazda markasının gerek ürün gamı, gerekse ürün kalitesi açısından filo satışlarında önemli rol oynayacağını ifade eden Mazda Türkiye Satış Direktörü Mert Güçlüer, Haziran ayı içerisinde özellikle Mazda3 ve BT-50 modellerinin filo teslimatlarının İstanbul Akyıldız ve Kocaeli Haldız Otomotiv Mazda Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Güçlüer: “Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun Mazda çözümleri sunmak ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak üzere altyapımızı oluşturduk. 2012 yılı içerisinde Mazda’nın filo satışlarında daha etkin olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Mazda her işin üstesinden geliyor…

KANDEMİRLER şirketine gerçekleştirilen teslimat töreninde, 22 adet BT-50 model araçların anahtarlarını teslim eden Mazda HALDIZ Genel Müdürü Fatih Haldız, İzmit Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetinde kullanılacak olan araçların kendileri için gurur kaynağı olduğunu, sorunsuz olması ve özellikle zor işlerin üstesinden ekonomik şekilde gelmesi ile tercih edildiğini belirtti.

Mazda AKYILDIZ Genel Müdürü Erol AKYILDIZ ise HEDEF FILO’YA 10 adet Mazda3 dizel otomobillerini teslim ettiklerini geniş seçenekleri arasında Mazda’yı ve işbirliği için AKYILDIZ’ı tercih etmesinden dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Mazda gerçekleştirdiği yeni yöntemler ile satışlarını artırarak filo satın alan şirketlerin tercih ettiği bir marka olma yolunda ilerliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir