Mazda Artı Garanti İle Satış Sonrasında Bir Artı Daha…

By on 31 Ekim 2013

Mazda, aracınızı keyifle ve güvenle daha uzun süre kullanmanızı sağlamak amacıyla Artı Garanti‘yi başlattı. Mazda Artı Garanti programı, Mazda araç sahiplerine 5 yıl/ 150.000* km’ye kadar garanti sürelerini uzatma avantajı sağlıyor.

Mazda Artı Garanti programı Mazda araçlarının 3 yıl/100.000* km’lik garanti süresi  sona erdiğinde otomatik olarak devreye girerek araç sahiplerini  beklenmeyen maliyetlere karşı +2 yıl /150.000* km’ye kadar korumaya devam ediyor.

Mazda Satış Sonrası Direktörü Tamer Atsan “Program kapsamında  araçların en önemli ve en pahalı aksamlarını garanti altına alıyoruz. Uygun fiyat koşullarına sahip olan Artı Garanti programı kapsamında, Mazda Yetkili Servisleri’nin uzman ekibi ile bakım gören  ve orijinal yedek parça kullanılarak onarılan Mazda araçları, ikinci elde de değerlerini koruyor ve sahiplerine ekonomik avantaj sağlıyor” dedi. Ayrıca Artı Garantinin araç satışında yeni kullanıcıya devredilebilme imkanı olduğunu belirten  Atsan,  araç satışı gerçekleştiği an yada aracını en fazla 30 ay/ 50.000 km kullanan  araç sahiplerine de Artı Garanti fırsatından yararlanma imkanı sunulduğunu belirtti.

Mazda Artı Garanti fırsatı Mazda yetkili bayilerinde cazip fiyat imkanı ve taksitlerle sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir