Liderlik Onun Ruhunda Var!

By on 05 Ocak 2015

Rexton W ile zorlu hava ve yol koşullarında da konfor, rahatlık ve güvenliği hissedeceksiniz!

Alman teknolojisi ile üretilmiş Rexton W 155 hp ve 360 Nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemi ile 7 kişilik geniş iç hacme sahiptir. SUV segmentinin en önemli oyuncularından olan Rexton W, 1000 devir/dkda 190 Nm başlangıç tork değeri ile sınıfında performansın öncüsü rolündedir. Motorun en çok kullanıldığı devir aralığı olan 1500-2800 d/dk’da, maksimum torku (360 Nm) üretmek üzere tasarlanmıştır. Böylece tüm sürüş şartlarında yüksek çekiş gücü sağlanır. Yakıt verimliliği diğer motorlara göre %14 daha geliştirilmiştir.

Şehir kullanımında şıklığı ve konforu ile dikkat çeken araç, arazi şartlarında da 4×2 ve 4×4 özellikleri ile tam performans sergiliyor. Normal kullanımda araç sadece arka itişle hareket ederken, bu da dönme direncini azaltarak yakıt tüketimini düşürüyor. Ek bir çekiş gücü gerektiğinde, araç hareket halindeyken sürücü 4 çeker sürüşe geçebiliyor.

Sevdiklerinize konfor ve güvenle kavuşturuyor!

Rexton W arka bağımsız ve öndeki çift salıncak süspansiyon sistemiyle SUV lerde nadir bulunan konforu sağlarken, darbe emici amortisörler, denge çubuğu ve helezon yaylar da araç konforunu arttırıyor.

Çok fonksiyonlu ESP (HBA, ARP ve HDC) değişen yol şartlarında aktif olarak maksimum yol tutuşu sağlarken, güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş 3 katlı şasi yapısı çarpışmalarda yaşam alanının minimum düzeyde etkilenmesini sağlıyor.

Performans, güvenlik ve konfor Yeni Yılda da cazip avantajlarla!

Güney Kore otomotiv devi SsangYong, SUV segmenti bir araca sahip olmak isteyen müşterileri için “0’dan başlayan faiz oranları veya 4000 TL takas desteği“ kampanyaları ile büyük fırsatlar sunarken, aynı zamanda donanım ve konforu ile göz dolduruyor.

Güney Koreli SUV üreticisi SsangYong’un, markasına ve otomobillerine duyduğu güveni, “Geri Alım Güvencesi” ile vurgulaması dikkat çekiyor. Tüm müşterilerine, sıfır kilometre SsangYong modellerinden herhangi birini alırken yapılan sözleşme ile araçlarını 4 sene içinde istedikleri zaman geri iade etme ya da 2. el fiyatı üzerinden SsangYong’a satabilme fırsatı sunuyor.

Geri alım sözleşmesi kapsamında geri alınan araçlar, yetkili servis güvencesiyle, ikinci el Ssangyong almak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in otomobil tutkunlarına sunduğu ‘Geri Alım’ güvencesi sayesinde, SsangYong sahibi olmak isteyenlerin ikinci el düşüncesi de kalmıyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir