Lexus’tan İnteraktif Hizmet

By on 05 Mayıs 2017

Sunduğu sıra dışı hizmetlerle adından söz ettiren Lexus, şimdi ise interaktif showroom hizmeti ile bunu bir adım ileriye taşıyor. Bu yeni hizmet sayesinde Türkiye’nin her yerinden tüm kullanıcılar, showrooma gitmeden randevu alarak satış danışmanının kullandığı gözlük sayesinde araçları inceleyebilecek ve teklif alabilecekler.

Lexus markasının yeni dijital showroom’u İstanbul dışından araçları incelemek isteyenlere de büyük kolaylık sağlayacak. Yeni dijital showroom sayesinde isteyen herkes, bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan istediği her yerden Lexus modellerini inceleme şansı elde ediyor.

Lexus_interaktif_showroom 1

Kullanıcılar, Hololens uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla internet üzerinden birebir iletişime geçilebiliyor. Satış danışmanı, dijital gözlüğüyle o an nereye bakıyorsa müşteri de kendi bilgisayarı, tableti ve akıllı telefonundan bu görüntüyü görebiliyor ve sesli iletişim kurabiliyor.

Lexus, müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlarken fiyat teklifi almasını, opsiyonlar hakkında bilgi almasını ve akılda kalan tüm soruların yanıtlarını öğrenmesini de sağlıyor. Bu uygulamayı kullanmak için müşterilerin lexusinteraktifshowroom.com adresinden randevu almaları yeterli oluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir