Lancia Delta’ya Özel Kredi Fırsatı!

By on 10 Ekim 2012

Lancia Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans vasıtasıyla ekonomik ödeme avantajları sağlayan ve yoğun ilgi gören benzersiz kredi kampanyasına Ekim ayında da dikkat çekiyor. Lancia Delta modeli için yarısı Ekim 2012 tarihinde peşin ödemeli, kalan yarısı ise tam 1 yıl sonra geri ödemeli özel kredi kampanyası, 31 Ekim tarihine kadar sürecek. Kampanya kapsamında Lancia Finans kanalıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.87’den başlayan faiz oranıyla kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor.

Lancia bayilerinde yerini alan ve 55 bin 320 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Delta, 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel ve 1.4 litre 140 HP’lik MultiAir benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Lancia Delta’nın 1.6 litrelik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Selectronic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, tam 1 yıl sonra ödeme imkânı sunan ve yoğun ilgi gören özel kredi kampanyasına Ekim ayında da devam ediyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans kanalıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Ekim 2012’de araç fiyatının yarısı kadar peşin ödeme yapacak olan müşteriler, kalan yarısını ise tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeme imkânına sahip oluyorlar. 31 Ekim’e kadar sürecek özel kredi kampanyası kapsamında Lancia Finans kanalıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.89 faizle kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor.

Lancia Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System,  LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri & Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir