Koç Fiat Kredi’den Öğretmenlere Avantajlı Kampanya!

By on 19 Kasım 2012

Tofaş tarafından üretilen modellerin yanı sıra Türkiye’ye ithal edilen tüm Fiat Grup modellerinin kredilendirilmesi amacıyla kurulan Koç Fiat Kredi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir kredi kampanyası başlatıyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalı otomobilleri satın alacak kişilere taşıt kredisi sağlayan ve kişiye özel finansal çözümler üreten Koç Fiat Kredi, özel 0.99 faiz oranlı 60 ay vadeli kredi ile öğretmenlerin kredili 0 km taşıt alımlarına destek oluyor.

Tofaş tarafından üretilen modellerin yanı sıra Türkiye’ye ithal edilen tüm Fiat Grup modellerinin kredilendirilmesi amacıyla kurulan ve Tofaş’ın tüketici finansmanı konusunda faaliyet gösteren kolunu oluşturan Koç Fiat Kredi, Öğretmenler Günü’ne özel bir kredi kampanyası başlatıyor.

Koç Fiat Kredi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği özel kampanyada gerek kamu gerekse özel sektörde çalışan öğretmenlere avantajlı satın alma koşulları sunuyor.  Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalı otomobillere sahip olmak isteyen tüm eğitim önderlerine, özel 0.99 faiz oranlı 60 ay vadeli kredi ile otomobil sahibi olma imkânı sağlanıyor. Müşterilerine “A’dan Z’ye her türlü finansal ihtiyacına cevap verme” ilkesi ile hizmet sağlayan Koç Fiat Kredi’nin öğretmenlere özel kampanyası, 30 Kasım tarihine kadar devam edecek.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir