Kia’dan Cem Ceminay’ın Sunduğu Çok Özel Bir Bilgi Yarışması…

By on 12 Nisan 2013

Kia, son kararınızı vermeden önce içinize bir kurt düşürmeyi amaçlayarak kurguladığı Kia Kurt karakterinin yer aldığı reklam kampanyasının devamı olarak dijital platformda oynanan Facebook bağlantılı interaktif bir bilgi yarışması başlattı.

Yarışmacılara bilgilerini sorgulatan ve içlerine kurt düşüren bilgi yarışması, 15 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında, bu yarışma için özel olarak oluşturulan dogru.mucaba.com sitesinden oynanabilecek.

Mikro siteye giren kullanıcıların ünlü radyocu Cem Ceminay’ın sorduğu 5 soruyu cevaplandırmaları yeterli olacak.   Cevap verenler arasında yapılacak olan çekilişin ardından 1 kişi iki kişilik Hindistan tatili kazanacak. Bunun yanısıra yine çekilişle toplam 350 kişi, farklı hediyeler kazanma şansına sahip olacak.

Yarışmanın en önemli artısı sorulara doğru ya da yanlış  cevap verilmesinin önemli olmaması. Yarışmanın temel amacı kişilere doğru bildiklerini sorgulatmak ve son kararı vermeden önce kendilerini mutlaka sorgulamalarını sağlamak.  Yarışmanın büyük ödülü olarak verilen çift kişilik Hindistan tatili de bu fikirden yola çıkılarak kurgulandı. Rengarenk giysiyleri, sarayları, kültürüyle Hindistan, ziyaretçilerine Taj Mahal’den çok daha fazlasını vadediyor. Jihangir Sarayı’ndan Kali Tapınağı’na “Mahajara“ların özel yaşam alanlarından çöl şehirlere kadar göreceğiniz her şey sizi spiritüel bir yolculuğa çıkarırken, iç sesinize kulak verip kendinizi sorgulayabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kia, 15 Mayıs tarihine kadar geçerli olan yarışmaya katılmaları için  bilgisine güvenen herkesi  dogru.mucaba.com sayfasına davet ediyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir