KIA, Futbola Destek Olmaya Devam Ediyor

By on 10 Haziran 2016

Dünyadaki tüm futbolseverlerin sabırsızlıkla beklediği 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’na çok az kaldı. A Milli Futbol Takımı’nın da mücadele edeceği turnuva, 10 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Fransa’da yapılacak. Spora uzun yıllardır destek veren ve spor denince akla ilk gelen markalardan biri olan KIA, 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’nın Resmi Partnerleri arasında yer alıyor.

Dünya çapında birçok üst düzey spor organizasyonunun destekçisi olan KIA, 10 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Fransa’da yapılacak 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’na da UEFA’nın Resmi Partneri olarak katkıda bulunacak.
Dinamik ve genç bir marka olarak dünya çapında yükselişini sürdüren KIA, Türkiye’den A Milli Futbol Takımı’nın da boy göstereceği turnuvada futbolseverlerin heyecanına ortak olacak. KIA futbolseverlere yönelik yapacağı çalışmalarla Avrupa Futbol Şampiyonası’na renk katacak.

“KIA 2010 yılından bu yana, UEFA’nın Resmi Partneri olarak futbolun dünya çapındaki gelişimine destek veriyor. Futbolda en görünür markalardan biri olarak marka bilinirliğini güçlendiren, 2010’da Güney Afrika’da, 2014’te ise Brezilya’da yapılan Dünya Kupası organizasyonlarının Resmi Partnerleri arasında yer alan KIA, FIFA Dünya Kupası’na 2022 yılına kadar da desteklerine devam edecektir.”

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir