mouse ile üzerine gelince

Kesenize Göre Renault Markasına Ait En Ucuz 3 Model

By on 25 Mayıs 2020
1538986085272

Fransız otomobil üreticisi Renault, neredeyse ülkemize girdiği günden beri en çok satan otomobilleri üretiyor. Eski nesillerden bu yana kitlesini koruyarak arttırmayı başaran marka, imajını daha da değiştirerek kendini yeniliyor.

Fiyat politikasına baktığımızda gerek alırken gerek ise bakım aşamasında rakiplerinin önüne geçen üretici bu yüzden de sürücüler arasında oldukça popüler. Peki ya fiyatlar? Artan dolar kuru ve zaten yüksek olan vergiler çoğu otomobil severi bu konuda hakkında endişelendiriyor. Rakiplerine göre avantajlı fiyat politikaları izlemeye çalışan üretici biraz önce söylediğimiz satış rakamları ile de göz dolduruyor. Gelin beraber markanın en ucuz 3 modeline ve fiyatlarına beraber bakalım.

Renault-Clio-100
Yeni Renault Clio : 127.000 ₺
Motor : 1.0 SCe Benzinli // Donanım: Joy // Şanzıman: Düz Vites
Takvimler 1990 yılını gösterdiğinde otomobil tarihine adını yazdıracak bir model olan Clio kendisini gösterdi. Bu güne kadar 5 nesli ile sürücüler ile buluşan model, yeni jenerasyonu ile de ülkemize kısa bir süre önce giriş yaptı. Markanın yeni tasarım kimliği ve zengin donanımı ile yeni Clio’nun başlangıç fiyatı, Joy donanım paketi ile birlikte 127.000 lira.

E3 VERSION - 17-INCH BLACK OPTEMIC WHEEL RIMS

2019 Renault Clio : 109.400 ₺
Motor : 0.9 TCe Benzinli // Donanım: Joy // Şanzıman: Düz Vites
Son günlerde yeni Clio’nun gölgesinde kalan Clio 4, geçirdiği 1 makyaj operasyonu ile birlikte satış rakamları konusunda son 5 yıla damga vurmuştu. Modelin yeni neslinin piyasa çıkması sizin için bir fırsat olabilir. Çünkü 0.9 tCe motorlu sıfır kilometre bir Clio 4, 109.400 lira fiyat etiketi ile oldukça avantajlı.

44444
Renault Symbol: 106.400 ₺
Motor : 0.9 TCe Benzinli // Donanım: Joy // Şanzıman: Düz Vites
Fransız üreticinin ülkemizde sunduğu en ucuz model olan Symbol ile birlikteyiz. Maalesef genel olarak artan otomobil fiyatları sebebi ile Symbol de fiyat etiketini yüz bin liranın üzerine çıkardı. Joy donanımı ve yeni nesil turbo motoru ile Sybol’ün başlangıç fiyatı 106.400 lira.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir