Katar’lı Mannai Grup Türkiye’ye Chevrolet ile Girdi…

By on 20 Mayıs 2013

Chevrolet Global’in Acıbadem’deki yeni showroom ve servis tesisi açılışında, Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca, GM Ortadoğu Operasyonları Başkanı ve Genel Müdürü John Stadwick,  Mannai Corporation QSC Murahhas Azası Khalid Mannai, Mannai Corporation QSC Grubu CEO’su Alekh Grewal ve Mannai Otomotiv Grubu Genel Müdürü Mohamed Helmy hazır bulundular.

Açılışta bir konuşma yapan Mannai Otomotiv Grubu Genel Müdürü Mohamed Helmy; GM’in satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayanlara verdiği Uluslararası Operasyonlar Bayi Ödülü’nü bu yıl da aldıklarına değinerek; “Deneyimimizi ve GM ile olan güçlü birlikteliğimizi İstanbul’daki Chevrolet müşterileri ile paylaşacağımız için çok heyecanlıyız. Ana merkezimizin olduğu Katar’da sürekli bir şekilde büyürken, genişleme fikri gündeme geldiğinde Türkiye’nin mükemmel fırsatlar sunduğunu gördük. Türkiye’deki yatırımımız GTC Global, Chevrolet’nin mükemmel araçlarını Türkiye’deki tüm müşterilerine grubumuzun uzmanlığı ile yerel ihtiyaç ve gereksinimlerini bir anlayış altında birleştirerek hizmet sunacaktır. Bunu başarmak için, Türkiye’deki operasyonumuzu Erhan Çağlı’ya emanet ettik. Onun uzmanlık ve özverisi ile müşterilerimize değer sağlayacak ve kabul görecek yüksek standartları benimseyeceğiz” şeklinde konuştu.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca Chevrolet Türkiye’nin 2011 yılını dikkate değer bir büyüme ile kapattığını belirterek “Chevrolet’in Avrupa organizasyonunda en hızlı büyüyen pazar olduk. 2012 yılında Türkiye’deki konumumuzu güçlendirme yönünde çalışmalarımızı devam ettirdik. Chevrolet Global’in ailemize katılmasından dolayı büyük memnuniyet duyuyor ve 61 farklı noktada müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir