Kasımda BMW Başkadır!

By on 16 Kasım 2012

BMW Special Editionlar, gerçek lüksü ve teknolojiyi bir arada sunuyor. BMW’nin pek çok modelinde sunmuş olduğu zengin donanım paketleri anlamına gelen “Editionlar” sayesinde kullanıcıların hayatına konfor ve teknoloji daha uygun fiyatlarla giriyor.

BMW 116i M Sport Edition

BMW 1 Serisi Urban ve Sport Line olmak üzere iki farklı Line ile satılmaktaydı. Buna artık M Sport Line da eklendi ve otomobil daha sportif bir görüntüye kavuştu. M Sport Edition modeli ise Metalik boya, 17” M jantlar ve mavi renk M Fren kaliperleri, sportif ön ve arka tampon yapısı, spor alkantara koltuklar, özel hexagon iç kaplamaları içeriyor. M Sport Edition’da bu donanımlara ek olarak usb girişi ve bluetooth gibi donanımlar da bulunuyor.

Yeni BMW 316i

Twinpower Turbo motoru ile performans ve yakıt tüketimi konusunda iddialı değerlere ulaşan Yeni BMW 316i, EUR 2.000 değerindeki teknoloji ve Comfort paketi hediyesi ile birlikte EUR 39,900’dan başlayan fiyatlarla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

İki yıl üretici garantisine ek olarak iki yıl daha mekanik onarım garantisi, 4 yıl 100.000 km bakım garantisi, 1 yıllık kasko ve kredi dosya masrafı dahil olarak aylık 1.099 TL taksitle sahip olabileceğiniz Yeni BMW 316i, 3 farklı line seçeneği ile her zevke hitap ediyor.

BMW 520d Special Edition

Yıllardır segmentinde en çok satan model ünvanını bırakmayan BMW 5 Serisi şimdi metalik boya, Nappa deri döşeme, 18” hafif alaşımlı jantlar, soft close özellikli kapılar, aktif havalandırmalı konfor ön koltuklar, deri kaplamalı ön panel, Navisgasyon sistemi, HiFi hoparlör sistemi, BMW Apps ve Koyu renk arka camlar gibi gelişmiş donanımları standart olarak sunuyor.

Yeni BMW X1 xLine Edition

8 ileri otomatik şanzımanı ve  184 bg ile akıllı dört çeker teknolojisi xDrive’ı yenilenmiş  gövdesinde buluşturuyor. Hem şehir içinde dinamik bir otomobil hem de zorlu yol koşullarında sizden ayrılmayacak bir yol arkadaşı. BMW X1 xLine Edition, 18” hafif metal jantlar, Nevada deri döşeme, Metalik boya, panaroma cam tavan, koyu renk arka camlar, Bi-Xenon farlar , M Deri Direksiyon, Navigasyon sistemi, USB ve Bluetooth’u standart olarak sunuyor.

BMW X3 Premium Edition

BMW X3 Premium Edition artık metalik boya, elektrik ayarlı hafızalı Nevada deri döşeme koltuklar,  geri görüş kamerası, Navigasyon sistemi, BMW Apps, HiFi hoparlör sistemi, 19” hafif metal jantlar, Bi-Xenon farlar, panaroma cam tavan, koyu renk arka camlar, USB ve Bluetooth’u standart olarak sunuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir